skip to Main Content
+48 509 930 506 puh.maxicar@gmail.com

Kontenery na gruz, odpady budowlane, zielone i tworzywa Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo MAXICAR od lat specjalizuje się w obsłudze klienta indywidualnego oraz biznesowego, zapewniając najwyższą jakość kontenerów na gruz oraz ich obsługę a więc wywiezienie gruzu. Gruz to nie jedyny odpad który odbieramy, nasze kontenery na wynajem równie dobrze posłużą do składowania zieleni, odpadów gabarytowych czy innych tworzyw. Oferujemy atrakcyjne ceny wywozu śmieci w Bydgoszczy i innych okolicznych miejscowościach. Chcąc ułatwić Państwu skorzystanie z usługi zapewniamy kompleksową obsługę – kontenery na wynajem dowozimy pod wskazane miejsce, a zabieramy po informacji od Państwa. Zapewniamy atrakcyjne ceny na kontenery, które uzależnione są między innymi od wielkości kontenera, materiału do wywózki jak i czasu jego postoju.

Wywóz gruzu Bydgoszcz

Wywóz gruzu w Bydgoszczy – szybkie podstawienie kontenera i odbiór z możliwą wymianą. Formalności uzupełnisz z kierowcą. Planujesz remont i poszukujesz pojemnego kontenera na odpady budowlane a może prowadzisz firmę i potrzebujesz stałej usługi na wynajem kontenerów w Bydgoszczy lub okolicach? Oferujemy nie tylko wywóz gruzu i odpadów budowalnych, nasze kontenery idealnie sprawdzają się również do wywozu odpadów zarówno segregowalnych jak i zmieszanych z budowy lub remontu. Wywozimy również odpady z produkcji, złom, makulaturę, folię, wełnę, styropian i inne.

Wynajem kontenerów

Najczęstszą usługą którą wykonujemy jest wywóz gruzu, Bydgoszcz to miasto dość gęsto zabudowane, stąd też nasze kontenery idealnie sprawdzają się w porządkowaniu odpadów po remontach czy budowie. Wynajęty kontener może być opróżniany w dowolnym momencie i wracać do miejsca postoju, wymiana wypełnionego kontenera odbywa się bez angażowania Państwa czasu, nasi pracownicy wszystkim się zajmą aby maksymalnie uprościć usługę. Wynajem kontenerów o różnej pojemności: KP4, KP5, KP7, KP8, KP10, KP20, KP 30, KP36. Wystawiamy wszelkie niezbędne dokumenty potwierdzające prawidłowe składowanie odpadów.

Zamów kontener 604 901 143

Kontenery budowlane i sanitarne: wywóz wszystkich typów śmieci

Zapewniamy terminowość naszych działań oraz możliwości sprostania oczekiwaniom nawet największym i najbardziej wymagającym klientom. Kontenery na odpady, gruz podstawiamy w określonym przedziale godzin i dniu który Państwo wybrali. W celu uzyskania szczegółowej informacji skontaktuj się z nami.

Oprócz Bydgoszczy obsługujemy również inne miejscowości w okolicach między innymi: Solec Kujawski, Białe Błota, Rynarzewo, Ciele, Zielonka, Łochowo, Łabiszyn, Nowa Wieś Wielka, Dobromierz, Brzoza, Kobylarnia, Murowaniec.

OFERTA
 • Wynajem kontenerów na odpady
 • Wywóz gruzu , odpadów budowlanych ,
 • Wywóz odpadów zielonych i ziemi
 • Wywóz tworzyw sztucznych
 • Kontenery : KP4, KP5, KP7, KP8, KP10, KP20, KP 30, KP36
 • Działamy zgodnie z zasadami BDO nasz nr 000028847
 • Usługi transportowe
 • Usługi Koparko-Ładowarką
 • Ładowarki
 • Wynajem Bigbag
 • Wypożyczanie zsypu do gruzu
Dokumenty do pobrania

Regulamin

Zlecenie Podstawienia

Szybki formularz kontaktowy
  Zapewniamy pełną legalność wykonywanych usług dzięki czemu możesz mieć pewność ze odpady trafia tam gdzie trzeba zgodnie z zasadami ekologicznymi.

  Wystawiamy wszelkie niezbędne dokumenty : Karty Przekazania Odpadu.

  odbiór kontenerów
  SM3
  SM2