skip to Main Content
+48 509 930 506 puh.maxicar@gmail.com

Kontenery na gruz, odpady budowlane, zielone i tworzywa Toruń

Oferujemy usługę podstawienia kontenera dopasowanego do Państwa potrzeb, dzięki któremu w łatwy sposób wyrzucicie Państwo wszelką zbędną zieleń z posesji. Posiadamy kontenery w wielu rozmiarach, począwszy od KP4, KP5, KP7, KP8, KP10, kończąc na dużych kontenerach KP20, KP30 czy KP36. Załatwiamy za Państwa wszelkie formalności związane z wywozem, posiadamy wszelkie niezbędne dokumenty i gwarantujemy legalność usług i pewność, że wywożone odpady trafią we właściwe miejsce zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami ekologi.

Wywóz odpadów zielonych Toruń.

Wywóz odpadów zielonych w Toruniu i okolicach oraz pozostałości po wiosennych porządkach realizowany za pomocą wynajmowanych kontenerów.
Które podstawiane są we wskazane przez Państwa miejsce to propozycja, która znacząco ułatwia porządki.

Zamów kontener 604 901 143

Kontener na gruz Toruń – zamów telefonicznie.

Nasza oferta przeznaczona jest zarówno dla osób prywatnych, jak i firm, i instytucji działających na terenie Torunia i okolic. Zasięg naszego działania to całe województwo kujawsko-pomorskie. W większości zamówień jesteśmy w stanie podstawić kontener nawet tego samego dnia lub określamy dokładny termin możliwie dopasowany do Państwa potrzeb. Jeśli prowadzicie Państwo remont w domu czy mieszkaniu lub budujecie swoją nieruchomość, wynajem kontenera na gruz będzie dla Was idealny rozwiązaniem, które sprawi, że łatwiej będzie zadbać o porządek na placu budowy czy remontu. Jeśli kontener będzie pełny i zajdzie potrzeba ponownego jego podstawienia wymienimy go dla Państwa, starając się, aby nieprzerwanie można było składować gruz, czy inne odpady.

Wynajem kontenerów cennik.

Cennik wynajmu kontenerów zależy od kilku czynników, najważniejszymi z nich są oczywiście pojemność kontenera oraz rodzaj składowanych odpadów. Prosimy o kontakt telefoniczny abyśmy mogli bezpośrednio zaproponować Państwu kontener dopasowany do Państwa potrzeb i przedstawić ofertę.

Oprócz Torunia obsługujemy również wszystkie gminy w powiecie: Chełmża, Lubicz, Łubianka, Ły.somice, Obrowo, Wielka Nieszawka, Zławieś Wielka

OFERTA
 • Wynajem kontenerów na odpady
 • Wywóz gruzu , odpadów budowlanych ,
 • Wywóz odpadów zielonych i ziemi
 • Wywóz tworzyw sztucznych
 • Kontenery : KP4, KP5, KP7, KP8, KP10, KP20, KP 30, KP36
 • Działamy zgodnie z zasadami BDO nasz nr 000028847
 • Usługi transportowe
 • Usługi Koparko-Ładowarką
 • Ładowarki
 • Wynajem Bigbag
 • Wypożyczanie zsypu do gruzu
Dokumenty do pobrania

Regulamin

Zlecenie Podstawienia

Szybki formularz kontaktowy
  Zapewniamy pełną legalność wykonywanych usług dzięki czemu możesz mieć pewność ze odpady trafia tam gdzie trzeba zgodnie z zasadami ekologicznymi.

  Wystawiamy wszelkie niezbędne dokumenty : Karty Przekazania Odpadu.

  odbiór kontenerów
  SM3
  SM2