skip to Main Content
+48 509 930 506 puh.maxicar@gmail.com

Mogilno – kontenery na śmieci, gruz i wywóz odpadów

Skupiamy swoją działalność w branży wynajmu kontenerów na odpady i wywozu wszelkiego rodzaju odpadów – zielonych, gruzu, budowlanych, tworzyw sztucznych, jak i śmieci zmieszanych. Z naszych usług korzystają zarówno firmy ( również do stałych zleceń na odbiór i wywóz odpadów oraz wynajem kontenerów do tych celów) jak i osoby prywatne szczególnie w sytuacjach, kiedy przeprowadzacie Państwo remont, budujecie się czy realizujecie porządki w ogrodzie. Kontener na wynajem idealnie sprawdzi się jako magazyn na wszelaką zieleń, nie musicie już ciąć i pakować wszystkiego w worki, w kontener pomieścicie wszystko szybko i w prosty sposób.

Mogilno – kontenery na śmieci, gruz i wywóz odpadów

Od lat specjalizujemy się w wywozie odpadów wszelkiego rodzaju, od gruzu, zieleni po odpady zmieszane. Dostarczamy Państwu pojemne kontenery w których łatwo zmagazynujecie odpady a my zajmiemy się ich wywozem i właściwym składowaniem. W ramach usługi zajmujemy się kwestiami przepisów i sporządzamy właściwą dokumentację. Posiadamy niezbędne zezwolenia do prowadzenia działalności z zakresie składowania odpadów i gwarantujemy legalność usług, może być Państwo pewni, iż trafią one do właściwego miejsca.

Zamów kontener 604 901 143

Nasza nowoczesna flota niezawodnych pojazdów ciężarowych każdego dnia dostarcza i odbiera kontenery ze wskazanych miejsc. Nasze zaplecze to kontenery o powierzchni od 4 do nawet 36 metrów sześciennych ( między innymi KP4, KP5, KP7, KP8, KP10, KP20 KP30 i KP36). Dbamy o jakość świadczonych usług, terminowo wywiązujemy się z naszych usług i w razie potrzeby wymieniamy pełne kontenery na puste. Możemy realizować dla Państwa najbardziej złożone procesy obsługi odpadów zarówno budowlanych jak i produkcyjnych.

Wynajem kontenerów prowadzimy w całym powiecie mogileńskim między innymi w miejscowościach:

Mogilno – Czarnotul, Dąbrówka, Dębowo, Głogłówiec, Goryszewo, Kołodziejowo, Kunowo, Olsza, Sędowo, Strzelce, Świerkowiec, Trląg, Wiecanowo i Żabno, Chabsko, Dąbrowa, Dębno, Huta Palędzka, Izdby, Krzyżownica, Mielenko, Niestronno, Padniewko, Padniewo, Palędzie Dolne, Palędzie Kościelne, Parlin, Parlinek, Sucharzwo-Chałupska, Szerzawy, Wieniec, Wszedzień, Wylatowo i Wyrobki Mogileńskie

Dąbrowa – Białe Błota, Dąbrowa, Krzekotowo, Mierucin, Mierucinek, Mokre, Parlin, Parlinek, Sędowo, Słaboszewko, Słaboszewo, Sucharzewo, Szczepankowo, Szczepanowo, Błonie, Boguchwała, Broniewiczki, Mierucinek, Sędówko, Szubinek.

Strzelno i Jeziora Wielkie – Berlinek, Budy, Dobsko, Gaj, Golejewo, Jeziora Wielkie, Kościeszki, Kożuszkowo, Krzywe Kolano, Lenartowo, Lubstówek, Nowa Wieś, Nożyczyn, Proszyska, Radunek, Rzeszyn, Rzeszynek, Siedlimowo, Siemionki, Wola Kożuszkowa, Wójcin, Babki, Gopło, Jeziora Małe, Kozie Doły, Kuśnierz, Pomiany, Potrzymiech Rzeszynkowski, Przyjezierze, Sierakowo, Włostowo, Wycinki, Wysoki Most, Żółwiny. Bronisław, Ciechrz, Górki, Góry, Krusza Duchowna, Książ, Ludzisko, Markowice, Piotrkowice, Rzadkwin, Skalmierowice, Sławsko Dolne, Stodolno, Stodoły, Strzelno Klasztorne i Żalinowo

OFERTA
 • Wynajem kontenerów na odpady
 • Wywóz gruzu , odpadów budowlanych ,
 • Wywóz odpadów zielonych i ziemi
 • Wywóz tworzyw sztucznych
 • Kontenery : KP4, KP5, KP7, KP8, KP10, KP20, KP 30, KP36
 • Działamy zgodnie z zasadami BDO nasz nr 000028847
 • Usługi transportowe
 • Usługi Koparko-Ładowarką
 • Ładowarki
 • Wynajem Bigbag
 • Wypożyczanie zsypu do gruzu
Dokumenty do pobrania

Regulamin

Zlecenie Podstawienia

Szybki formularz kontaktowy
  Zapewniamy pełną legalność wykonywanych usług dzięki czemu możesz mieć pewność ze odpady trafia tam gdzie trzeba zgodnie z zasadami ekologicznymi.

  Wystawiamy wszelkie niezbędne dokumenty : Karty Przekazania Odpadu.

  odbiór kontenerów
  SM3
  SM2